|
119.9 millió Ft
|
|
| Alapterület | 177 m2, 760 m2-es telken |
| Szobák száma | 6 szoba + 1 félszoba |
| Építési mód | Tégla |
| Állapot | Átlagos |
| Emelet | nincs megadva |
További paraméterek
CSOK igényelhető
Jó közlekedéssel
Otthon Start 3%-os hitellel- Kilátás: Kertre néző
- Fűtés: Cirkó
- Szintek száma: 2
- Komfort: Dupla komfort
Részletes leírás
Kétgenerációs családi ház eladó Hajdúszoboszlón
Fedezze fel Hajdúszoboszló Kertváros szívében ezt a különleges kétgenerációs családi házat, amely ideális választás lehet mindenki számára, aki tágas, kényelmes otthont keres.
Két családi ház kapott helyet egy telken viszont külön mérőórákkal rendelkezik mind a két ház ez által sokkal könnyebb két generáció összeköltözésekor a rezsi szétbontása.
Az nagyobbik ingatlan: 120 m2 lakóterülettel rendelkezik, amely az emeleten 2 szobát, konyhát, fürdőszobát wc-vel, gardrób szobát és 2 erkélyt, míg a földszinten 2 szobát, nappalit, konyhát, fürdőszobát, wc-t foglal magában, így bőséges teret kínál a család minden tagjának.
- Fűtése gáz cirkó radiátor hőleadókkal
- Műanyag nyílászárók kerültek beépítésre redőnnyel és szúnyoghálóval.
- Beton alapon téglaépítésű
- 10 cm hőszigetelés van a házon
- A melegvízet villany bojler szolgáltatja
A kisebbik ingatlan: 57 m2 lakóterülettel rendelkezik, amely 1 szobát, 1 félszobát, gépesített konyhát és fürdőszobát-wc-vel foglal magában.
- Fűtés: gázkonvektor
- Melegvíz: bojlerről
- Műanyag nyílászárók kerültek beépítésre redőnnyel és szúnyoghálóval.
- Beton alapon téglaépítésű
- 10 cm hőszigetelés van a házon
Helyet kapott továbbá a telken egy nyárikonyha rész is, garázs, szerszámos és filagória a nyári sütögetésekhez.
A házak 1985-ben épültek téglából, és az állapotuk átlagos, ami lehetőséget ad arra, hogy saját ízlésének megfelelően alakítsa át. A dupla komfortos elrendezésnek köszönhetően a házban minden szükséges kényelmi funkció megtalálható. A cirkófűtés és a saját split klíma biztosítja az optimális hőmérsékletet télen és nyáron egyaránt.
A telek 760 négyzetméteres, ami lehetőséget ad a pihenésre és a kertészkedésre egyaránt. Az ingatlan délnyugati tájolásának köszönhetően a napfény szinte egész nap beragyogja a teret, így ideális helyszín a családi összejövetelekhez. A garázsban kényelmesen parkolhat, így a mindennapi élet könnyebbé válik.
Otthon Start Hitel, Csok Plusz, Lakáshitel, Babaváró hitel, Biztosítás, teljeskörű ügyintézésével állunk rendelkezésére.
Tekintse meg további hirdetéseinket a B&F Ingatlaniroda weboldalán.

