Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat
Eladó Ingatlanok
Rendezés:   » Dátum szerint «   |   Ár szerint   |   Méret szerint
Azonnal költözhető

Jó közlekedéssel

Zöldövezeti

Eladó Téglalakás, Fonyód,
98.1 millió Ft
Alapterület: 84 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Emelet: Földszint
Szobák: 3 szoba
Extra magas szintű energetikával, igényes, luxuslakások, Natura 2000 panorámával, a víztől mindössze 700 méterre.   A CITY CARTEL INGATLANIRODA eladásra kínál Fonyód belvárosában, központi elhelyezkedéssel, azonnal költözhető állapotban lévő, új építésű, 11 egységes társasházban található lakásokat.    Beosztását tekintve egy amerikai konyhás nappali + étkező egy légtérben, két hálószoba, előszoba, közlekedő, egy zuhanyzós,  fürdőszoba Wc-vel, valamint egy terasz került benne kialakításra.    A fűtést és hűtést geotermikus hőszivattyú biztosítja, telefonról vezérelhető termosztáttal, a fűtés padló-, és mennyezetfűtéssel, a hűtés mennyezeti hűtéssel lett megoldva, elektromos alumínium redőnyökkel, kiváló minőségű burkolatokkal, szaniterekkel felszerelt.    Az épület működő napelem rendszerrel rendelkezik.   A vételár egy db zárt udvari, felszíni gépkocsi beállót illetve egy tárolót tartalmaz.   Nyaralónak állandó lakhatásra egyaránt alkalmas.    Mindentől pár lépésre.   További kérdések esetén állok rendelkezésére a hét bármely napján.   Irodáink:  8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint) 8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint) 8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.    Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!
Azonnal költözhető

Jó közlekedéssel

Zöldövezeti

Eladó Téglalakás, Fonyód,
72 millió Ft
Alapterület: 61 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Emelet: Földszint
Szobák: 2 szoba
Extra magas szintű energetikával, igényes, luxuslakások, Natura 2000 panorámával, a víztől mindössze 700 méterre.   A CITY CARTEL INGATLANIRODA eladásra kínál Fonyód belvárosában, központi elhelyezkedéssel, azonnal költözhető állapotban lévő, új építésű, 11 egységes társasházban található lakásokat.    Beosztását tekintve egy amerikai konyhás nappali + étkező egy légtérben,  hálószoba, előszoba, közlekedő, egy zuhanyzós fürdőszoba Wc-vel, valamint egy terasz került benne kialakításra.    A fűtést és hűtést geotermikus hőszivattyú biztosítja, telefonról vezérelhető termosztáttal, a fűtés padló-, és mennyezetfűtéssel, a hűtés mennyezeti hűtéssel lett megoldva, elektromos alumínium redőnyökkel, kiváló minőségű burkolatokkal, szaniterekkel felszerelt.    Az épület működő napelem rendszerrel rendelkezik.   A vételár egy db zárt udvari, felszíni gépkocsi beállót illetve egy tárolót tartalmaz.   Nyaralónak állandó lakhatásra egyaránt alkalmas.    Mindentől pár lépésre.   További kérdések esetén állok rendelkezésére a hét bármely napján.   Irodáink:  8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint) 8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint) 8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.    Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!
Eladó Családi ház, Madaras,
15.9 millió Ft
Alapterület: 152 m2
Építési mód: Vegyes
Állapot:
Szobák: 2 + 1 szoba
Madarason 152 m2-es családi ház eladó
Bács-Kiskun megye, Madaras, csendes utcájában 152 m2-es családi ház eladó. Az ingatlan az 1930-as években épült vegyes falazattal tégla alapra. Két szoba, egy félszoba, egy nagy nappali és étkező található benne, akár két generációnak is kialakítható lehetőségekkel. A fűtésről vegyestüzelésű kazán gondoskodik, a gáz bevezetése is megoldható, a gázcsonk telken belül helyezkedik el. A jó elosztású családi ház járólapos és laminált padlós burkolattal van ellátva. Az ingatlan felújításon esett át, mely során műanyag, hőszigetelt nyílászárók kerültek beépítésre, a víz- és a villanyhálózat teljes korszerűsítése és cseréje megtörtént. A homlokzati falakat 5 cm hungarocellel szigetelték. A családi ház 1376 m2-es területen helyezkedik el. Az udvaron található egy fúrt kút, mely alkalmas locsolásra. Az ingatlanban található bútorok egy részét a vételár tartalmazza, a többi megegyezés tárgyát képezheti. Vevő ügyfeleinket díjmentes hitel tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel segítjük az ingatlan megvásárlásában. Bővebb információért keressen bizalommal!
CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Eladó Családi ház, Nyíregyháza,
73.9 millió Ft
Alapterület: 180 m2
Építési mód: Tégla
Szobák: 6 szoba
Eladó egy tágas téglaépítésű családi ház!   Többgenerációs, 180m2 alapterületű, igazán otthonos ház, melynek emeletén 3 szoba, fürdőszoba, különálló mellékhelyiség és egy beszélgető rész (kisebb nappali) kapott helyet, amiről a teraszra léphetünk.   Alsó szintjén található további 3 szoba,előszoba, étkező, konyha,fürdőszoba, különálló mellékhelyiség és egy hatalmas nappali, ami fényárban úszik a sok ablaknak köszönhetően.  Az ingatlan bútorzata megállapodás tárgyát képezi.   Műanyag és fa ablakok redőnnyel vannak felszerelve. Az ingatlan 3 bejárattal is rendelkezik, így igény esetén üzlet kialakítás szempontjából is ideális lehet. A házból és az udvarról is le tudunk menni a 100m2-es pincébe, ahol helyet kapott az otthon melegéről gondoskodó puffer tartály, vegyestüzelèsű kazán és egy gázkazán is. Ezen kívül a pince helyiségben még egy mosó konyha is kialakításra került. Az udvaron található egy három állásos, szerelő aknás garázs is, ami 100m2. A garázsok vállalkozásra alkalmasak, külön mérő órákkal vannak ellátva.  Ezen kívül a parkosított részén egy filagória kapott helyet. A főbejárat mellett még egy egy állásos garázs is található. A kertben fúrott kút is kialakításra került.   Buszmegálló, bolt, iskola, óvoda, bölcsőde karnyújtásnyira van.   Csere lehetőség szóba kerülhet, érték egyeztetéssel,földszinti társasház esetén.    Amennyiben az ingatlan megvásárlásához Hitelt szeretne igénybe venni, az elérhető legkedvezőbb feltételekkel, egyedi konstrukciókkal, ingyenes pénzügyi tanácsadással és ügyintézéssel is segítjük Önt! 
CSOK igényelhető

Jó közlekedéssel

Kertkapcsolatos

Zöldövezeti

Eladó Társasház, Pécs,
78 millió Ft
Alapterület: 68 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Emelet: Földszint
Szobák: 3 szoba
Modern, energiatakarékos és kertkapcsolatos új lakás eladó Pécs nyugodt, családi házas övezetében!
Modern, energiatakarékos és kertkapcsolatos új lakás eladó Pécs nyugodt, családi házas övezetében! Az otthon, ahol minden nap élmény lesz! Képzelje el, hogy egy csendes, családi házas környezetben ébred, ahol a reggeli kávéját a saját teraszán kortyolhatja el, miközben a gyönyörű panorámában gyönyörködik és a napsugarak kellemesen simogatják az arcát! Pécs Piricsizma városrészében, egy igényesen megépített, modern és energiatakarékos lakóparkban két utolsó szabad lakás várja új tulajdonosát! A földszintes, kertkapcsolatos téglaépítésű otthonok minden igényt kielégítenek – legyen szó családokról, párokról vagy akár egyedülállókról. A tágas, világos terek és a gondosan kialakított elrendezés miatt ezek a lakások nemcsak egy helyet jelentenek, ahol élhet, hanem egy otthont, ahol minden nap öröm lesz hazatérni. A még elérhető lakások: 1. lakás: 68 m² + 7 m² terasz Ár: 78 millió Ft + 8 Mft garázs 2. lakás: 108.5 nm + 13 m2 terasz Ár: 118 millió Ft + 8 Mft garázs Mindkét lakáshoz 150 m² saját kert tartozik, kizárólagos használati joggal – tökéletes helyszín családi grillezésekhez, pihenéshez vagy akár egy kis veteményes kialakításához. Miért fogja imádni ezt az otthont? ✅ Napelemes rendszer – alacsony fenntartási költségek és környezetbarát megoldások ✅ Elektromos fűtés BOSCH kazánnal – energiatakarékos és korszerű ✅ Prémium nyílászárók (SCHÜCO) – háromrétegű üvegezés és alumínium redőnyök ✅ Zárt garázs a vételárban (9mft)– kényelmes parkolás az év minden napján ✅ Elektromos kapu, kaputelefon, riasztórendszer – a biztonság és kényelem érdekében ✅ Burkolatok és szaniterek még választhatók – hogy valóban a saját ízlésére szabja új otthonát A lakások egy szinten helyezkednek el, így minden korosztály számára tökéletes választás. A környék nyugodt, mégis minden kényelmet biztosít: iskola, óvoda, boltok és egyéb szolgáltatások sétatávolságra elérhetők. Ez a hely nem csupán egy lakás – ez egy életstílus. Itt minden nap úgy érezheti, hogy végre hazaérkezett. Ugye már látja maga előtt, hogyan rendezné be álmai otthonát? Ne várjon sokáig, mert már csak két lakás maradt! Amennyiben kedvező hitellehetőséget szeretne igénybe venni az ingatlan vásárláshoz, a banki tanácsadónk rövid és ingyenes konzultációt követően 12 bank ajánlatai közül választja ki az önnek legmegfelelőbbet.
Áron alul

Sürgős

Eladó Családi ház, Ludányhalászi,
19.95 millió Ft
Alapterület: 130 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Felújított
Szobák: 4 szoba
Ludányhalászi családi ház eladó!
Eladó egy családi ház Ludányhalászin, mely ideális választás lehet azok számára, akik a nyugodt vidéki életet keresik. Az ingatlan alapterülete 130 négyzetméter, így bőséges teret kínál a család számára. A telek mérete 600 négyzetméter, az udvar nagy része betonozott,de a kertben egy pici medence is várja a hűsölni vágyókat! A ház jó állapotban várja új tulajdonosát, téglaépítésű, műanyag ablakokkal, cserepes tetővel. A négy szoba kényelmes otthont biztosít, legyen szó pihenésről vagy közös időtöltésről. Az ingatlan 1970-ben épült, de folyamatos karbantartásnak köszönhetően megőrizte vonzerejét. A fűtésről kandalló gondoskodik, gáz a telek előtt. A parkolásra 2 garázs áll rendelkezésre. Az ingatlan irányára 19 950 000 Ft, amely remek befektetési lehetőséget kínál. CSOK, Otthonfelújítás igényelhető. Ne hagyja ki ezt a különleges ajánlatot, és lépjen kapcsolatba velem! Gyémánt Ingatlan iroda teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel lehetőséget kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Zöldövezeti

Eladó Zártkert, Hosszúhetény,
40.22 millió Ft
Alapterület: 18 829 m2
Hosszúhetényben eladó zárt kertek
Baranya megyében, a Zengő lábánál elterülő Hosszúhetényben, eladó 6, egymás mellett  fekvő,  ósszesen 18.829  nm-es, örökpanorámás, zárt kert.    HRSZ: 3224/1, 3224/2, 3225/3, 3225/4, 3214, 3179/6 ingatlanok a váztérképen pirossal jelölve láthatók.   A Tiszaszél dűlőben, M-k, -azaz kertes mezőgazdasági rendeltetésű terület -páratlanul gyönyörű környezetben található.  A telkek főldmérő által ki lettek parcellázva,  egymásról való átjárhatóságuk, megközelíthetőségük biztosított egy erre a célra kialakított  3 m széles, letisztított szakaszon.  A megközelíthetőségük, a 3224/1-es HRSz által jelölt telken a legegyszerűbb. Beépithetőségük egyenként a  HÉSZ (helyi épitési szabályzat) szerint:  5%.  A telkekre maximum 4 m-es magasságú mezőgazdasági épület létesithető, amely ideiglenes tartózkodásra is alkalmas (nyaraló, hétvégi ház)    Közművek: villany az egyik telken (HRSZ: 3224/1) bevezetve. Vizrendszer, illetve csatornahálózat hiányában fúrt kút, zárt szennyviztároló, kiépithető.   A telkek az erdő szomszédságában helyezkednek el,  cserjés, fás jellegűek.  A  turisztikailag jelentős község folyamatosan fejlődő, rendezett.   Helyi látnivalók többek között: Tájház, Üvegmúzeum, Borbélymúzeum , közel a Dombay-tó.    Teher - per mentes..   Irányára:  39.900.000 Ft   Érdeklődését bizalommal várom a hét bármely napján 8-18 h között : 06-70/352-5008  
Jó közlekedéssel

Eladó Téglalakás, Mosonmagyaróvár,
54.9 millió Ft
Alapterület: 61 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Emelet: 1. emelet
Szobák: 3 szoba
Mosonmagyaróváron 61nm-es, Első emeleti lakás Eladó!
Mosonmagyaróvár egyik legkedveltebb, csendes, zöldövezeti részén, egy 2007-ben épült, tégla falazatú, cseréptetővel fedett társasházi lakás eladó.   Az eladó lakás egy négy lakásos társasház első emeletén található, bruttó 71, nettó 61 nm-es lakótérrel, amely két szinten biztosít kényelmes és praktikus elrendezést. A Mosoni-Duna mindössze 5 perc sétára található, a buszmegálló pedig 200 méteren belül elérhető.   Az eladó lakást átgondolt kialakításának köszönhetően kényelmes, világos terek jellemzik:   A lakás alsó szintjén egy előszoba, egy remek elrendezésű konyha, hálószoba, fürdőszoba, valamint egy tágas nappali található. A fürdőszobába egy minden kényelmet kielégítő sarokkád lett beépítve. A nappaliból közelíthetjük a 6 nm-es erkélyt, ami csodás látványt nyújt. Tavasszal ki ülve a friss levegőre és a zöld tájra tekintve fogyasztva el reggeli kávénkat-teánkat máris jobban indul a napunk. A lépcső alatt kialakításra került egy tároló, ahol bőven van hely tárolásra.   A galériára a nappaliból nyíló lépcsőn keresztül juthatunk fel, amely még inkább növeli a lakás térérzetét és kényelmét. A galériára fel érve egy dolgozó sarkot, hálószobát és egy külön kis mellékhelyiséget találunk.   Műszaki jellemzők és felszereltség: Az ELADÓ lakás fűtése egyedi házközponti, saját mérőórával, radiátoros hőleadókon keresztül. Minden helyiségben műanyag nyílászárók vannak melyek redőnnyel és szúnyoghálóval egyaránt felszereltek.   Burkolatok: A szobákban laminált padló, a többi helyiségben kerámialap található. Felújítás: Az ingatlan 2020-ban felújításon esett át, amely a fürdőszobát és a konyhát érintette. Parkolás: A ház előtt ingyenes parkolási lehetőség biztosított. Közös kert: A társasházhoz egy 300 nm-es közös kert tartozik, amely kiváló lehetőséget biztosít a pihenésre és kikapcsolódásra.   Egyéb információk: Az ingatlan per- és tehermentes. Az ingóságok megegyezés tárgyát képezik. Ez a kiváló állapotú, két szintes lakás tökéletes választás mindazok számára, akik nyugodt, zöldövezeti környezetben szeretnének otthont találni, mégis kiváló infrastruktúrával és közlekedési lehetőségekkel.   Bátran ajánlom minden kedves érdeklődőnek ezt a csodás lakást ahová csak beköltözni kell. Beköltözve nincs más dolgunk, mint szerető családunk körében gyűjteni a csodás emlékeket.   Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat. Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére. 15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat. Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig! Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján. Legyen közös a sikerünk!  
Eladó Téglalakás, Győr,
45.9 millió Ft
Alapterület: 44 m2
Építési mód: Tégla
Állapot: Új építésű
Emelet: Tetőtér
Szobák: 1 szoba
Egyedülálló történelmi környezet, modern luxussal ötvözve
Egy igazi építészeti kuriózum! Győr belvárosának szívében, a Széchenyi tértől és a Dunakapu tértől 30 méterre, ikonikus műemléképületben, teljeskörű felújítással kínálunk eladásra 13 exkluzív lakást.    L12: tetőtér(2 oldalról világos lakás), 1 szoba, DNY-i fekvés. Bruttó 44,29 nm / nettó 25,04nm  Padlófűtés házközponti rendszerrel, egyedi mérési lehetőséggel Klíma előkészítés, hogy nyáron is maximális komfortot élvezhessen Kiváló befektetés, örök érték.  Átadás: 2025. december 31. fűtéskészen Megbízható, kiváló referenciákkal rendelkező beruházótól, új építésű apartmanok, lakások.    Kulcsrakész befejezés igény szerint, egyedi ajánlat alapján. Az ingatlanok fele már elkelt még a nyilvános értékesítés előtt! Ne maradjon le erről a páratlan lehetőségről – vegye fel velünk a kapcsolatot még ma! Várom hívását! Hartmann-né Viki Tel.: +36 20 481 3369 A látványképek egy elképzelt megvalósítást, valamint az értékesítés célját szolgálják, kulcsrakész befejezés kérhető egyedi ajánlat alapján  
CSAK NÁLUNK!

ÚJ AJÁNLAT

Eladó Családi ház, Aszód,
59.9 millió Ft
Alapterület: 166 m2
Építési mód: Tégla
Állapot:
Szobák: 4 szoba
Aszód központhoz közeli részén, csendes utcában 166nm-es, jó állapotú ház eladó! Az 1950-es években épült, 2020-ban felújított ingatlan tégla falazattal, műanyag nyílászárókkal és cserépfedéssel rendelkezik.  Jelenleg teraszkapcsolatos nappali-konyha-étkező, kamra, két szoba, kamra, kádas fürdőszoba, közlekedő, fűtőhelyiség lett kialakítva a házban. A másik lakrész felújítását elkezdték, de még nem fejezték be. Fűtéséről vegyes tüzelésű kazán gondoskodik radiátorokkal, ill. gázkazán beépítése is folyamatban van. 1149nm-es telek tartozik a házhoz, parkolás az udvaron belül, kocsibeállón megoldott. Buszmegálló 8 perc alatt elérhető.  Irányár: 59,9Mft Hivatkozási szám: 2517988. Megtekinthető telefonos időpont egyeztetés alapján: Sápi Balázs +36 20 772-2429 sapibalazs@godolloi.hu  GÖDÖLLŐ INGATLANKÖZPONT - www.godolloi.hu: Gödöllő és környéke legnagyobb ingatlan választéka /Gödöllő, Szada, Veresegyház, Kistarcsa, Kerepes, Erdőkertes, Fót, Dunakeszi/ eladó-kiadó családi ház, telek, lakás! Ingatlan építés és felújítás!
«
420
421
422
423
424
425
426
427
428
429
430
»